Головні особливості:
-
Рішення 2 в 1: поєднання індукційної плити та витяжки
-
Потужний і ефективний: потужність всмоктування 600 м³/год, клас енергоефективності A+, індукційна варильна поверхня 6800 Вт із зоною гнучкості
-
Компактна конструкція: більше місця у верхній та нижній шафах завдяки тонкій установці
Характристики:
- Потужність передньої лівої конфорки: 1500 Вт
- Потужність задньої лівої конфорки: 1500 Вт
- Потужність варильної панелі спереду справа: 1500 Вт
- Потужність задньої правої конфорки: 1500 Вт
- Таймер варильної поверхні до 99 хвилин
- Stop and Go: функція перерви для перерв у готуванні з ThermalRecall
- Клас енергоефективності: А+
- Матеріали: нержавіюча сталь, скло
- Продуктивність витяжного повітря: макс
- Рівень шуму (найнижчий / найвищий рівень): 52 / 68 дБ
- Функція збереження тепла
- Батьківський контроль
- Можлива гнучка установка двигуна
- Загальна потужність індукційної плити: 6800 Вт
- Живлення: 220 - 240 В | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х варильна панель
- 1 х всмоктувальний блок
- 1 х двигун
- 1 х всмоктувальний отвір кришки
- 2 х гнучкий шланг Ø 1
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характристики:
- Загальні розміри: приблизно 72 x 30 x 52 см (ШxВxГ).
- Вага (загальна): приблизно 21,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 6000 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 21.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 985 ₴








