Головні особливості:
-
До речі: з регулятором температури та таймером відключення до 99 хвилин
-
VarioHeating: використання двох конфорок як гнучкої зони
-
Потужне нагрівання: п'ять зон нагрівання потужністю 2300, 2 x 1500 і 2 x 2000 Вт із загальною потужністю 7400 Вт
Характеристики:
- Потужність варильних поверхонь: 1 x 2300 / 2 x 1500 / 2 x 2000 Вт
- Загальна потужність: від 6800 до 7400 Вт
- Потужність гнучких зон: 2500 Вт кожна ( ThermoBoost до 2800 Вт)
- Сенсорна панель управління
- Таймер відключення до 99 хвилин
- Ключовий замок
- Батьківський контроль
- VarioHeating: використовує дві конфорки як одну гнучку зону
- Функція ThermalRecall : збереження температури під час перерв у готуванні
- Функція ThermoBoost : для 1800, 2600 і 3000 Вт на варильну поверхню
- EcoThermal Control : використання залишкового тепла
- включаючи монтажний матеріал
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x індукційна плита
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 90 x 6 x 52 см (ШxВxГ).
- Розміри установки: прибл. 87 x 5,7 x 49 см (ШxВxГ)
- Мінімальна ширина робочої поверхні: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних схилів зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під приладом: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 12 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7400 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 555 ₴









