-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein Delicatessa 60 Hybrid Prime (10035268)
13 055 ₴
12 402,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035268
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розкіш для кухні: Елегантна індукційна варильна поверхня зі склокерамічною поверхнею та рамою з нержавіючої сталі для установки на міні-кухні
-
Потужне нагрівання: загальна потужність 7000 Вт у чотирьох зонах нагрівання, кожна з яких має 2 x 2000 та 1500 Вт індивідуальної потужності
-
Гнучкі конфорки: VarioHeating для об’єднання лівих конфорок у гнучку зону
Характристики:
- Вимикач у верхній частині пристрою (сенсорна панель управління)
- Загальна потужність: 7000 Вт (2 x 2000 Вт і 2 x 1500 Вт)
- 2 прямокутні конфорки: 18 х 18 см кожна
- велика плита: Ø 21 см
- маленька плита: Ø 16 см
- Панель керування SenseControl із цифровим дисплеєм рівня роботи та таймера
- Ліві конфорки можна комбінувати для гнучкого використання з розпізнаванням каструлі
- Таймер регулюється до 99 хвилин
- Автоматичне відключення
- Захист від перегріву
- Перемикається блокування від дітей
- Плита вбудована: призначена для установки в кухонний гарнітур, а не окремо стоїть прилад
- в тому числі монтажний матеріал для установки в кухонний гарнітур
- 5-контактний з'єднувальний кабель
- Джерело живлення: 380-415 В 3N або 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована індукційна поверхня
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характристики:
- Загальні розміри: 59 x 5,8 x 52 см (ШxВxГ)
- Установчі розміри: 56 x 5,2 x 49 см (ШxВxГ)
- Мінімальна ширина круглої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних схилів зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під приладом: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін
- Довжина кабелю: 100 см
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7000 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 402,25 ₴









