-5%

Варильна поверхня індукційна Klarstein Magnichef 4 (10041380)
11 970 ₴
11 371,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10041380
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Установка на міні-кухні: елегантна індукційна плита зі склокерамічною поверхнею
-
7000 Вт: чотири зони нагрівання, кожна з 2 x 2000 і 1500 Вт індивідуальної потужності
-
Знімний магнітний контролер: для легкого очищення та безпеки дітей
Характеристики:
- Вимикач у верхній частині пристрою (сенсорна панель управління)
- 4 конфорки: 2 x Ø 21 см, 2 x Ø 16 см
- Сенсорна панель керування з цифровим дисплеєм робочого рівня, таймера та залишкового тепла
- Знімний магнітний поворотний регулятор - для легкого очищення в посудомийній машині
- Виявлення горщика
- Функція бустер
- Функція збереження тепла
- Автоматичне відключення
- Захист від перегріву
- Перемикається блокування від дітей
- Плита вбудована: для установки в кухонний гарнітур, а не окремо стоїть прилад
- в тому числі монтажний матеріал для установки в кухонний гарнітур
- 5-контактний з'єднувальний кабель
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована духовка
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 58 x 5,8 x 51 см (ШxВxГ).
- Розміри установки: прибл. 56 x 5,2 x 48 см (ШxВxГ)
- Мінімальна ширина круглої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних схилів зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під приладом: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: 2 см мін.
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 12 кг
- Загальна потужність: 7000 Вт (2 х 2000 і 2 х 1500 Вт)
- Джерело живлення: 380-415 В 3N або 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7000 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 371,50 ₴









