Головні особливості:
-
Розкіш для кухні: тонка індукційна вбудована варильна поверхня підходить для використання з витяжкою з низхідним потоком
-
До речі: потужність регулюється на 9 рівнях, програмований таймер вимкнення до 99 хвилин
-
Потужне нагрівання: загальна потужність макс. 7400 Вт у трьох зонах нагрівання з окремою потужністю 2300, 2000 і 1500 Вт.
Характеристики:
- Вимикач у верхній частині пристрою (сенсорна панель управління)
- Загальна потужність: макс. 7400 Вт (2300 Вт, 2000 Вт і 1500 Вт)
- Функція економії: потужність конфорки автоматично зменшується, щоб уникнути перевантаження
- Велика плита (ліва, кругла): Ø 30 см
- мала варильна поверхня (середня, кругла): Ø 16 см
- середня конфорка (права, кругла): Ø 21,6 см
- Панель керування SenseControl із цифровим дисплеєм рівня роботи та таймера
- Таймер регулюється до 99 хвилин
- Автоматичне відключення
- Захист від перегріву
- Перемикається блокування від дітей
- Плита вбудована: призначена для установки в кухонний гарнітур, а не окремо стоїть прилад
- в тому числі монтажний матеріал для установки в кухонний гарнітур
- 5-контактний з'єднувальний кабель
- Джерело живлення: 380-415 В 3N або 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована духовка
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: 80 x 6,3 x 40 см (ШxВxГ)
- Розміри установки: 78 x 5,9 x 38 см (ШxВxГ)
- Мінімальна ширина круглої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних схилів зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під приладом: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін
- Довжина кабелю: 1,0 м
- Вага: приблизно 12 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість індукційних конфорок | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7400 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 198 ₴










