Головні особливості:
-
До речі: потужність регулюється на 9 рівнях, програмований таймер вимкнення до 99 хвилин
-
2 конфорки: для гнучкої зони, підходить для окремих кухонь або садових сараїв
-
Потужне нагрівання: загальна потужність 3500 Вт у двох зонах нагрівання з окремою потужністю 2000 і 1500 Вт
Характеристики:
- Вимикач у верхній частині пристрою (сенсорна панель управління)
- Загальна потужність: 3500 Вт (1 х 2000 Вт, 1 х 1500 Вт)
- Функція економії: потужність конфорки автоматично зменшується, щоб уникнути перевантаження
- Потужність варильної панелі спереду: 2000 Вт (Boost: 2300 Вт)
- Потужність задньої конфорки: 1500 Вт (Boost: 1800 Вт)
- Потужність Flexzone: 3500 Вт (Boost: 4100 Вт)
- 2 прямокутні конфорки: 20 × 20 см кожна
- Панель керування SenseControl із цифровим дисплеєм рівня роботи та таймера
- Варильні панелі можна комбінувати для гнучкого використання з функцією виявлення каструлі
- Таймер регулюється до 99 хвилин
- Автоматичне відключення
- Захист від перегріву
- Перемикається блокування від дітей
- Плита вбудована: призначена для установки в кухонний гарнітур, а не окремо стоїть прилад
- в тому числі монтажний матеріал для установки в кухонний гарнітур
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована духовка
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Загальні розміри: 28,8 x 6 x 52 см (ШxВxГ)
- Розміри установки: 27 x 5,7 x 50 см (ШxВxГ)
- Мінімальна ширина круглої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних схилів зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під приладом: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін
- Довжина кабелю: 1,0 м
- Вага: приблизно 4,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 288 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴








