Головні особливості:
-
багато місця в невеликому просторі: індукційна плита з 2 конфорками
-
комфортне управління: чітке керування сенсорною поверхнею
-
Регулювання температури та потужності: по 10 рівнів
Характеристики:
- 2 конфорки
- регульована температура від 60-240 °C
- Таймер 1-80 хвилин
- компактний дизайн
- Споживана потужність: 2900 Вт
- Живлення: 220-240 В ~ 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 30 x 8 x 59 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 4,6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴






