Головні особливості:
-
Розкіш для кухні: елегантна подвійна варильна поверхня зі склокерамічною поверхнею
-
Потужне нагрівання: загальна потужність 2400 Вт на двох конфорках
-
Коротко: регулювана потужність на 5 рівнях за допомогою регулятора термостата
Характеристики:
- Потужність: 2100 - 2500 Вт
- 2 зони приготування
- Діаметр конфорок: 18 см
- Ручка управління термостатом: 5 рівнів
- Приготування із залишковим теплом
- підходить для посуду з металу, скла або кераміки
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х подвійна плита
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (включаючи ручку керування): 50 x 7 x 29 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: 80 см
- Вага: приблизно 3,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 098 ₴










