Головні особливості:
-
Ефективність і екологічність: менші витрати електроенергії в порівнянні з електричними плитами
-
Збалансоване тепло: пальники Sabaf рівномірно розподіляють тепло посередині та по краях
-
Інтуїтивно зрозуміле управління: просте керування завдяки поворотним ручкам і зрозумілим символам
Характеристики:
- 5 пальників Sabaf
- електричний розпал
- підходить для воків
- включаючи вкладення для вокс
- для рідкого або природного газу
- заводське налаштування природного газу 20 мбар
- конвертований у (газовий балон) скраплений газ 50 мбар
- Газовий шланг і редуктор тиску необхідно придбати окремо
- Живлення: 220-240 В / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х газова плита
- 5 конфорок
- 1 кільце для кріплення вока
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 75 x 10 x 52 см (ШxВxГ).
- Розміри решітки (x3): приблизно 25,5 x 5 x 42 см
- Діаметр великої конфорки: приблизно 13 см (Ø)
- Діаметр конфорки середній/великий: приблизно 10 см (Ø)
- Середній діаметр конфорки (x2): прибл. 7 см (Ø)
- Діаметр малого пальника: приблизно 5 см (Ø)
- Діаметр кільця: приблизно 15,5 см (Ø)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 17 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 555 ₴









