-5%

Газова варильна поверхня Klarstein Illuminosa 5 (10035465)
15 558 ₴
14 780,10 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035465
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ефективність і екологічність: нижчі витрати електроенергії порівняно з електричними плитами за рахунок приготування їжі на газу
-
Фіксація без виїмок: опори для горщиків надійно сидять завдяки вбудованим магнітним тримачам
-
Збалансоване тепло: довговічні газові конфорки Sabaf для рівномірного розподілу тепла в каструлях і сковорідках
Характеристики:
- 5 пальників Sabaf
- Конфорка Wok: 4,0 кВт
- Потужний пальник: 3,0 кВт
- Звичайний пальник: 2 x 1,75 кВт
- Допоміжний пальник: 1 х 1,0 кВт
- Діаметр конфорки вок: 24 - 26 см (Ø)
- Діаметр сильної конфорки: 24 - 26 см (Ø)
- Діаметр звичайної конфорки: 20 - 22 см (Ø)
- Діаметр допоміжної конфорки: 10 - 15 см (Ø)
- електричний розпал
- для рідкого або природного газу
- Заводське налаштування природного газу 20 мбар
- Можна перетворити на (газовий балон) скраплений газ 50 мбар
- Поставка без шланга та редуктора тиску - купується окремо
- Монтажні розміри в інструкції
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х газова плита
- 1 х монтажний матеріал
- 3 х чавунні підставки для горщиків
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 50 x 13 x 76 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 15,8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 15.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 780,10 ₴








