Головні особливості:
-
Ефективна та екологічна: економічна, автономна газова варильна поверхня
-
розподіл тепла: міцні алюмінієві пальники для контрольованої подачі тепла
-
Інтуїтивно зрозуміле керування: легке керування завдяки поворотним ручкам із зрозумілими символами
Характеристики:
- Енергозберігаюча газова плита на 5 конфорок
- потужна продуктивність завдяки конфорці вок потужністю 3,4 кВт, потужній конфорці потужністю 2,4 кВт, двом звичайним конфоркам потужністю 1,8 кВт і допоміжній конфорці потужністю 1 кВт
- міцна чавунна хрестовина для всіх видів посуду
- 5 алюмінієвих конфорок
- електричний розпал і захист від полум'я
- Легко керувати за допомогою інтуїтивно зрозумілих поворотних елементів керування
- Особливо елегантний завдяки легкому в догляді обробленому піскоструминним способом склу
- для рідкого або природного газу
- включаючи шланг і редуктор тиску
- Заводське налаштування природного газу 20 мбар
- Можна перетворити на (газовий балон) скраплений газ 50 мбар
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х газова плита
- 1 х монтажний матеріал
- 1 х газовий шланг
- 1 х редуктор тиску
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 70 x 11 x 51 см (ШxВxГ).
- Діаметр конфорки Wok: приблизно 13,5 см (Ø)
- Діаметр потужного пальника: приблизно 10 см (Ø)
- Діаметр звичайної конфорки: приблизно 7,5 см (Ø)
- Діаметр допоміжної конфорки: приблизно 5,5 см (Ø)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 110 см
- Довжина газового шланга: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 13,7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 13.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 725 ₴










