Головні особливості:
-
Енергозберігаюча пральна машина з верхнім завантаженням і функцією віджиму
-
Потужність віджиму 180 Вт і вага 2,8 кг
-
регульований таймер прання та віджимання
-
швидкий монтаж і демонтаж, а також нескладна експлуатація
-
Легкий корпус із міцного, стійкого до пошкоджень пластику
Характеристики:
- Таймер віджимання: від 0 до 5 хвилин
- Таймер прання: від 0 до 15 хвилин
- водонепроникність за стандартом IPX4
- частково прозоре тіло
- стаціонарно встановлений шланг для стічної води
- безшумна робота
- варіанти бічного захоплення
- складна ручка для перенесення
- зберігання кабелю ззаду
- гумові накладки проти ковзання
- Джерело живлення: AC 220-240V, 50Hz
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 х шланг
- 1 х барабан
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 35,5 x 53 x 37 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 1,45 м
- Наливний шланг: приблизно 1,10 см
- Зливний шланг: приблизно 45 см
- Вага: приблизно 5,4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.45 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 978 ₴








