-5%

Активний сценічний монітор LD Systems Stinger (MON12AG)
14 999 ₴
14 249,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: MON12AG
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Діаметр НЧ/СЧ: 12 "
- Діаметр бумера: 304 мм
- Кут розсіювання (H x V): 75 х 75 °
- Потужність (ефективна): 250 Вт
- Потужність (пікова): 1000 Вт
- Рівень звукового тиску (для 1 Вт на 1 м): 100 дБ
- Максимальний рівень звукового тиску SPL (безперервний): 116 дБ
- Максимальний рівень SPL (піковий): 124 дБ
- Захисні схеми: коротке замикання, Обмежувач
- Лінійні вхідні роз'єми: джек 6,35 мм, XLR
- Роз'єми лінійного виходу: XLR
- Напруга мережі 230 В / 50-60 Гц
- Кут монітора 35 °
Обсяг поставки:
- 1х пристрій
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 44 х 51,4 х 36 см (ШхВхГ)
- Вага: приблизно 17,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підлогова |
| Призначення | Студійний монітор |
| Потужність | 1000 Вт |
| Чутливість | 116 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 514 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 17.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 249,05 ₴


