Головні особливості:
-
Система об'ємного звучання 5.0 для домашнього кінотеатру та звукового супроводу приміщень
-
Чотири сателітні динаміки з вбудованою системою кріплення на стіну
-
Компактний центральний динамік з алюмінієвою підставкою
-
Містить 30-метровий акустичний кабель
Характеристики:
- Під'єднання: по 1 клемі динаміка
- Потужність: 60 Вт RMS кожна / 120 Вт макс.
- Імпеданс: 4 Ом
- Металевий захисний екран динаміка
- Кріплення в замкову свердловину (ззаду) Кріплення з різзю M6 (ззаду)
- Електроживлення: 230 В змінного струму, 50 Гц
Обсяг поставки:
- 4 сателітні динаміки NUMAN
- 1 центральний динамік NUMAN
- 1 x база для центрального динаміка NUMAN
- 1 х кабельна котушка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Сателітні колонки: кожна 10,4 x 23,2 x 11 см (ШxВxГ)
- Центральний динамік: 23,2 x 10,4 x 11 см (ШxВxГ)
- Вага динаміка: 1,5 кг кожен
- Довжина кабельної котушки: 30 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Полична |
| Потужність | 120 Вт |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 232 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 926 ₴






