Головні особливості:
-
Рухома головка зі світлодіодами RGBW 7 x 10 Вт,
-
7 або 12 каналів керування через DMX.
-
Різні режими роботи: DMX, автоматичний, під ритм музики.
-
Варіант підключення головний-підлеглий.
-
Великий діапазон прокручування: поворот 540 градусів і кут нахилу 180 градусів.
Характеристики:
- Підключення: 1 x DMX-XLR вхід, 1 x DMX-XLR вихід
- Інтенсивність світла: 7200 люкс.
- Кут проекції: 15°.
- 4-позиційний РК-дисплей.
- Функція стробоскопа.
- Функція затемнення.
- Захист від перегріву.
- Запобіжник.
- Джерело живлення: 220-240 В змінного струму, 50 Гц.
Обсяг поставки:
- 1х пристрій
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 17,5 х 24 х 24 см.
- Вага: близько 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування освітлення | Для клубів, Для шоу, Для театрів, Для концертних залів |
| Тип освітлення | Обертова головка |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 70 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 149 ₴







