-5%

Кухонний комбайн Klarstein Aria Smart 1700 Вт (10045491)
12 950 ₴
12 302,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045491
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Багатофункціональність: універсальний кухонний комбайн з 18 програмами та 30 функціями
-
Потужний: з потужністю 1700 Вт
-
Розумне приготування: можливий повний контроль через додаток Klarstein
Характеристики:
- Потужність: 1700 Вт
- Об'єм ємності для змішування: 3,3 л
- Wi-Fi з'єднання: 2,4 ГГц
- керування програмою з функцією рецепту
- сенсорна панель управління
- Рівні швидкості: 10
- регульована температура: від 37 до 120 °C
- Таймер: від 1 секунди до 12 годин
- 2-ступенева насадка для відпарювання
- вбудовані кухонні ваги
- програма самоочищення
- Частини, які можна мити в посудомийній машині: ємність для змішування, елементи для перемішування та лопаті, насадка для пароварки, кошик для приготування їжі, лопатка, віночок
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х кухонний комбайн
- 1 контейнер для змішування з нержавіючої сталі
- 1 кошик для приготування їжі
- 1 x насадка для відпарювання
- 1 x насадка для ножа
- 1 гачок для тіста
- 1 х віночок
- 1 x насадка для обсмажування
- 1 х шпатель
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (з насадкою для пароварки): приблизно 41 x 45,5 x 46 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага: прибл 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об'єм чаші | 3.3 л |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 302,50 ₴








