-5%

Садовий сонячний фонтан Blumfeldt Stonehenge (10035727)
5 781 ₴
5 491,95 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035727
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Повністю без електрики: сонячний фонтан із сонячною панеллю для роботи в приміщенні та на вулиці
-
Гармонійні каскади: п'ять басейнів один над одним створюють ефект сходів
-
Тепла атмосфера: світлодіодне освітлення в кожному басейні
Характеристики:
- На сонячних батареях
- Для внутрішніх і відкритих приміщень
- Матеріал: міцний, легкий полірезин
- з окремою сонячною панеллю
- Живлення: Літій-іонні акумулятори 7,4 В | 1500 мАг
Обсяг поставки:
- 1 x сонячний фонтан
- 1 x сонячна панель
- 1 x Earth Spike
- 1 х насос
- 1 х з'єднувальний кабель
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри фонтану: приблизно 30 x 50 x 26,5 см (ШхВхГ)
- Вага: 1,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 491,95 ₴







