-5%

Острівна витяжка Klarstein Chandelier L 590 м³/год (10033106)
8 755 ₴
8 317,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033106
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Чиста розкіш: острівна витяжка для монтажу на стелі над окремими кухонними зонами
-
Екологічність: економічна за класом енергоефективності А
-
Чисте повітря: алюмінієвий жировий фільтр, який можна мити, і додатковий фільтр з активованим вугіллям проти кухонних запахів
Характеристики:
- Вимикач у нижній частині передньої рами
- три рівні циркуляції на вибір
- Вбудоване біле освітлення варильної поверхні на всіх трьох рівнях потужності
- Клас енергоефективності А
- Знімний алюмінієвий жировий фільтр, який можна мити
- Світлодіоди червоного кольору
- Висота підвіски регулюється
- Витяжка в режимі рециркуляції; неможливий перехід на роботу з витяжним повітрям
- Стельова пластина з виїмкою для кабелю живлення
- Відповідні змінні фільтри з активованим вугіллям доступні під номером 10030983
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 х стельова пластина
- 1 x монтажний матеріал (шурупи та дюбелі)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 35 x 35 см (ШxВxГ).
- Розміри стельової плити: приблизно 28,5 x 4 x 28,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 150 см
- Вага: приблизно 16,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Острівна |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 590 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 16.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 317,25 ₴






