Головні особливості:
-
Вільно-підвісна: острівна витяжка на стелі з двигуном потужністю 200 Вт
-
Розумний дім: можна керувати через Wi-Fi і Klarstein App Experience для Android або iOS
-
Все на виду: перемикається, яскраве біле світлодіодне освітлення варильної поверхні
Характеристики:
- Вимикач на передній частині витяжки
- Потужність 208 Вт (включаючи 8 Вт LED)
- три рівня потужності, які можна вибрати
- вбудоване біле освітлення варильної поверхні з температурою 3000 кельвінів
- клас енергоефективності С
- Рівень відділення жиру E
- Клас ефективності освітлення А
- клас гідродинамічної ефективності D
- можна керувати через програму Klarstein або керування жестами
- знімний алюмінієвий жировий фільтр, який можна мити
- витяжка для режиму рециркуляції
- Висота підвіски для газових плит 65 см, для електричних плит 60 см
- Відповідні змінні фільтри з активованим вугіллям доступні під артикулом 10035387
- з 3-контактним з'єднувальним кабелем
Обсяг поставки:
- 1 x витяжка з попередньо встановленим жировим фільтром
- 1 х стельова панель
- 4 троси
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (корпус): приблизно 42 x 37,5 x 42 см (ШxВxГ).
- Розміри стельового підвіски: приблизно 26 x 2 x 26 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю для підвіски: макс. 145 см
- Довжина кабелю: 155 см
- Вага: приблизно 15 кг
- Живлення: 220-240 В~ | 50-60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Острівна |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 420 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 420 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 375 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 789 ₴







