Головні особливості:
-
Фокус: острівна витяжка для монтажу на стелі над окремими кухонними зонами
-
Потужність: максимальна циркуляція повітря до 600 м³/год
-
Чисте повітря: алюмінієвий жировий фільтр, що миється, і фільтр з активованого вугілля проти кухонних запахів
Характеристики:
- Вимикач на передній частині витяжки
- три рівні циркуляції на вибір
- Вбудоване жовте освітлення варильної поверхні можна вмикати на всіх трьох рівнях потужності
- Клас енергоефективності А++
- Клас гідродинамічної ефективності A
- Клас світлової ефективності А
- Клас за ступенем відділення жиру: D
- Робочий шум на найвищому рівні: 65 дБ
- Знімний алюмінієвий жировий фільтр, який можна мити
- Витяжка в режимі витяжки або рециркуляції, включаючи фільтри з активованого вугілля
- Стельові кронштейни та монтажні рами включені
- Потужність освітлення: 3 х 2 Вт
- Відповідні змінні фільтри з активованим вугіллям доступні під номером товару 10032843
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 х кришка для каміна
- 1 x монтажна пластина для стелі
- 4 x монтажні стовпи
- 1 х зворотний клапан (2 шт.)
- 1 х вихлопний шланг
- 1 x монтажний матеріал (шурупи та дюбелі)
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри витяжки: приблизно 38 x 42 см (ØxH).
- Висота з облицюванням каміна: приблизно 88 - 133 см (ØxH)
- Розміри витяжного шланга: приблизно 15 x 210 см (ØxL)
- Довжина кабелю: 130 см
- Вага: приблизно 23 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Острівна |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 600 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 380 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 420 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 23 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 200 ₴






