-5%

Професійний підсилювач потужності Crest Audio CPX Series (Cpx-1500)
20 999 ₴
19 949,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: Cpx-1500
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Система обмеження компаратора посилення GCL із вимикачем на задній панелі
-
Вбудований кросовер
-
Індивідуальні перемикачі входу/виходу для каналів A і B
-
1/4” послідовні виходи
-
Вбудований фільтр низьких частот
-
Перемикач режимів для роботи в режимі стерео і мостового моно
-
Двошвидкісний вентилятор постійного струму
Характеристики:
- стерео потужність 8Ω - 300 Вт, 4Ω - 500 Вт, 2Ω - 750 Вт
- Мостова моно потужність 8Ω - 1000Вт, 4Ω - 1500Вт
- Стереорежим Нижче номінальної вихідної потужності, 4 Ом - 100 дБ
- Вихідна чутливість: 1,12 В RMS
- 1/3 номінальної вихідної потужності, 4 Ом 120 В змінного струму, 8,0 А
Обсяг поставки:
- 1х підсилювач
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 53 x 12 x 50 см(ШхВхГ)
- Вага: приблизно 20,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 20.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 949,05 ₴




