-5%

Інфрачервоний обігрівач KLARSTEIN Wonderwall Air Infinite (10035168)
3 330 ₴
3 163,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 10035168
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Високоефективний: інфрачервоний обігрівач потужністю 300 Вт
-
Безмежно красива: нагрівальна панель з унікальним безкаркасним дизайном
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас інфрачервоним випромінюванням
Характеристики:
- Потужність: 300 Вт
- Ефективна площа: до 6 м²
- Клас захисту: IP20
- Діапазон температур: 0 - 70°C
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, а не пряме нагрівання повітря
- Температура поверхні нагрівальної панелі: від 90 до 130°C
- із захистом від перегріву
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- легка збірка
- Харчування пульта дистанційного керування: 2 батарейки ААА
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 59,5 x 50,5 x 1,6 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 190 см
- Вага: приблизно 3,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 6 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 300 Вт |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 163,50 ₴







