Головні особливості:
-
Проста конструкція: надзвичайно плоска панель товщиною лише 28 мм із прихованим світлодіодним дисплеєм
-
Потужний нагрів: потужність 900 Вт для площі від 16 до 20 м²
-
Зручно: можливе управління за допомогою дистанційного пульта
Характеристики:
- Потужність: 900 Вт
- Ефективна площа: до 16 - 20 м²
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Діапазон температур: 10 - 45°C
- програмований тижневий таймер
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, а не пряме нагрівання повітря
- із захистом від перегріву
- легка збірка
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (загальні): приблизно 128 x 65 x 7 см (ШxВxГ).
- Розміри (панель): 108 x 60 x 2,8 см (ШxВxГ)
- Кабель: приблизно 160 см
- Вага: приблизно 7,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 900 Вт |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 7.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 816 ₴





