Характеристики:
- Керамічний нагрівальний елемент
- Мармур служить накопичувачем тепла
- 30% інфрачервоного випромінювання, 70% конвекційного опалення
- Інфрачервоне опалення нагріває предмети безпосередньо, конвекційне опалення нагріває повітря в приміщенні
- Потужність: 1000 Вт
- Ефективна площа: до 7 м²
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- із захистом від перегріву
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- Керування на пристрої за допомогою програми Klarstein або дистанційного керування
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 120 x 60 см x 8 см (ВxШxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 24 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴








