Головні особливості:
-
Гриль і насолоджуйся: відчуй незрівнянну атмосферу відкритого вогню під зоряним небом
-
Функція 3-в-1: можна використовувати як вогнище, гриль і стіл
-
Стільниця XXL: довжина 122 см
Характеристики:
- Високоякісна вогнева чаша зі сталевим каркасом
- візуально приваблива стільниця з терраццо
- Стійка конструкція з надійною опорою
- Підходить для використання дров або деревного вугілля
- Водостійкий і морозостійкий
- Включає решітку для гриля, кочергу та кришку для багаття
- Середземноморський дизайн
Обсяг поставки:
- 1 х вогняна чаша
- 1 x Spark Guard
- 1 x решітка для гриля
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 115 x 80 x 40 см (ДxШxВ)
- Вага: приблизно 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 519 ₴







