Головні особливості:
-
Відпочинок : шезлонг-гойдалка для відпочинку та засмаги у вашому саду, на терасі чи балконі
-
Комфорт на 360 : поверхня для лежання, встановлена на збалансованій гвинтовій пружині для коливального руху на 360°
-
Міцна конструкція: міцні сталеві труби з порошковим покриттям
Характеристики:
- Атмосферостійке порошкове покриття проти іржі та бруду
- Ефективна довжина лежачої поверхні: 185 см
- Ширина лежачої поверхні посередині тіла: 60 см
- Ширина зони лежання в кінці голови/ніг: 40 см
- Поролоновий захист над пружиною
- Легка в догляді поверхня для лежання з ПВХ і поліестеру, яку можна протирати
- захисні гумові накладки на підлокітники
- стійкий до погодних умов, не потребує переміщення
Обсяг поставки:
- 1 х крісло-гойдалка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 77 x 85 x 173 см (ШxВxГ)
- Вага: прибл 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Сталь покрита фарбою |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 85 см |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 720 ₴









