Головні особливості:
-
Електрична парова соковижималка для самостійного приготування фруктових соків
-
Не залежить від конфорок або кухонної плити завдяки вбудованому нагрівальному елементу потужністю 1500 Вт
-
Зі смаком: повністю виготовлений з нержавіючої сталі
Характеристики:
- Перемикач увімкнення/вимкнення через підключення до живлення
- Контейнер для фруктового соку місткістю приблизно 2 літри
- включаючи зливний шланг із хомутом
- Дренажний шланг із безпечного на смак гігієнічного силікону
- Скляна кришка
- Наповнення водою (хв./макс.): 2 / 4 л
- Легко миється в посудомийній машині (крім резервуара для води з електронікою)
- Джерело живлення: AC 220-240V~ 50/60Hz
Обсяг поставки:
- 1 х скляна кришка
- 1 контейнер для фруктів (каструля для ситечка)
- 1 х контейнер для соку
- 1 х контейнер для води
- 1 х силіконовий шланг із пружинним затискачем
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (загальні): приблизно 35 x 40 x 32 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри (контейнер для фруктів): приблизно 25 x 16 см (ØxH).
- Внутрішні розміри (ємності для соку): прибл.
- Внутрішні розміри (контейнер для води): приблизно 25 x 10 см (ØxH).
- Розміри шланга: приблизно 1 x 40 см (ØxL)
- Довжина кабелю: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 3,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 380 ₴








