-5%

Стельовий вентилятор Klarstein Figo 52 (10029345)
9 390 ₴
8 920,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10029345
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
2-в-1: стельовий вентилятор і стельове освітлення в одному
-
Потужний: великий, тихий вентилятор діаметром 52" (132 см)
-
Тихий вітрогенератор: циркуляція повітря до 10 039 м³/год з максимальним робочим шумом 51 дБ
Характеристики:
- Окремі вимикачі для вентилятора та світла безпосередньо на пристрої за допомогою ланцюгової талі
- Потік повітря: макс. 10,039 м³/год
- Максимальний робочий шум: 51 дБ
- Потужність вентилятора: 55 Вт
- Обертання за годинниковою стрілкою: розподіляє тепле повітря стелі по кімнаті в холодну погоду
- Обертання проти годинникової стрілки: створює охолоджуючий повітряний потік у теплу погоду
- Лампа з плафоном з матового скла
- Гніздо освітлення: 2 x E14
- Стаціонарний монтаж безпосередньо в електромережі
- Живлення: 220-240 В~ | 50-60 Гц
- Живлення пульта дистанційного керування: 2 батареї AAA (не входять в комплект)
Обсяг поставки:
- 1 х стельовий вентилятор (монтажний комплект)
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 132 x 40 см (ØxH)
- Діаметр лампи: 20 см
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Люстра-вентилятор | Так |
| Матеріал каркасу | скло |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 1320 см |
| Висота | 400 см |
| Вага | 8.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 920,50 ₴






