Головні особливості:
-
Потужність: 2 рівні нагріву 900 або 1800 Вт
-
Затишно: електричний камін з реалістичною світлодіодною ілюзією полум'я
-
Зручне управління: включаючи дистанційне керування
Характеристики:
- Потужність: 1800 Вт
- Корисна площа: до 36 м² (в залежності від утеплення приміщення)
- Діапазон температур: від 10 до 30°C
- Світлодіодне полум'я можна використовувати незалежно від опалення
- 5 рівнів яскравості
- Ключовий замок
- Таймер відключення - від 30 хвилин до 9 годин
- Матеріал корпусу: панелі МДФ / полістоун
- в стилі модерн
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 66 x 23 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 24 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Площа обігріву | 36 кв.м |
| Вага каміну | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 145 ₴








