Головні особливості:
-
2000 Вт: потужний електричний настінний камін з двома рівнями нагріву
-
With verve: сучасний дизайн із вигнутою скляною передньою частиною
-
Атмосферне підсвічування: через заднє кольорове навколишнє освітлення
Характеристики:
- Потужність: 1000 / 2000 Вт
- Освітлення: LED
- 2 режими нагріву
- Температура: від 10 до 25 °C
- регульована яскравість
- заднє освітлення в 3 кольорах
- програмований тижневий таймер
- дисплей і термостат
- Відображення температури в градусах Цельсія або Фаренгейта
- з пультом дистанційного керування, включаючи батарею CR2025 3V
- захист від перегріву
- сучасний дизайн
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 40 x 87 x 14 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 10,5 кг
- Матеріал корпусу: скло
- Живлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 650 ₴






