Головні особливості:
-
Елегантний: електричний камін зі світлодіодною ілюзією полум'я
-
Функція обігріву: можна включити на 1000 або 2000 Вт
-
Зручне управління: включаючи дистанційне керування
Характеристики:
- електричний камін з підсвічуванням і перемикається функцією обігріву
- Матеріал корпусу: МДФ
- Легка установка також можлива без опалення
- тепле біле освітлення збоку
- реалістичний набір декоративних колод
- включаючи дистанційне керування
- висока стабільність
- захист від перегріву
- додаткове виявлення відкритого вікна: вимикає пристрій, коли температура в приміщенні падає
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 х набір колод
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 132 x 58 x 21 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 21 кг
- Потужність нагріву: 1000 або 2000 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Вага каміну | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1320 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴







