Головні особливості:
-
Мікрочутливість: -36 плюсмінус 1 дБ
-
Частотний діапазон: від 500 до 8000 Гц
-
Спотворення: <8%
Характеристики:
- Функція сирени
- Функція свистка
- Простота у використанні
- Кнопка ввімкнення/вимкнення на ручці
- Робота від батареї 8x C - економічна витрата - до 6 годин при безперервній роботі
- 18 Вт RMS - еквівалентно 25 Вт макс. або до 60 Вт пік
- Радіус дії 600 метрів при нормальному фоновому шумі і до 1000 метрів на відкритій і тихій місцевості
- Регульована гучнісь
Розміри та технічні характеристики::
- Діаметр: 23 см
- Довжина: 36,5 см
- Вага: приблизно 1,2 кг без батарей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ручний |
| Номінальна вихідна потужність | 18 Вт |
| Максимальна вихідна потужність | 60 Вт |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Блакитний |
| Діаметр | 230 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴


