Головні особливості:
-
Різноманітність обертання: виберіть із 4 режимів обертання, щоб переміщати годинники окремо
-
Безшумна робота: надзвичайно тихий двигун для безшумної роботи – підходить для спалень
-
Світлодіодне освітлення: вбудоване світлодіодне освітлення підкреслює годинник і створює елегантну атмосферу
Характеристики:
- 4 режими обертання
- Довжина ремінця годинника: приблизно 17-22 см
- максимальний діаметр годинника: 53 мм
- безшумна робота
- світлодіодне освітлення
- Місткість до 3 годинників з регульованою подушкою для годинника
- замок з ключем
- Глянцеве покриття піаніно лаком
- Два варіанти живлення: адаптер змінного струму або акумулятор
Обсяг поставки:
- 1 х заводка годинника
- 1 x ключ
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та тпхнічні характеристики:
- Розміри: приблизно 38 x 18,5 x 18 см (ШxВxГ).
- Вага: 3,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Місткість | 3 шт. |
| Кількість місць для підзаводу | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 3 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 3600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 806 ₴







