-5%

Витяжка Klarstein Laurel 60 247 м³/год (10045313)
7 040 ₴
6 688 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045313
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Справжня розкіш: передня частина з безпечного скла на петлях і корпус із нержавіючої сталі
-
Зручно: легке керування за допомогою світлодіодної сенсорної панелі
-
Чисте повітря: алюмінієвий жировий фільтр, який миється, і додатковий фільтр з активованим вугіллям для режиму рециркуляції
Характеристики:
- клас енергоефективності А++
- Облицювання каміна з 2 частин висотою від 40 до 75 см
- Алюмінієвий жировий фільтр, можна мити в посудомийній машині
- Монтажний набір з настінними кронштейнами, дюбелями та шурупами
- Об'ємна витрата повітря: 247 м³/год
- Рівень шуму (хв./макс./турбо): 49 / 57 / 59 дБ
- перемикається підсвічування варильної поверхні
- включаючи 2 вугільні фільтри
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 х обшивка димоходу
- 2 х вугільний фільтр
- 1 х зворотний клапан
- 1 x монтажний набір (настінний кронштейн, дюбелі, шурупи)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (без обшивки димоходу): приблизно 60 x 32 x 32,5 см (ШxВxГ).
- Розміри (скляна панель): прибл. 59,5 x 35 см (Ш x В)
- Розміри (камін, одна частина): приблизно 20,8 x 40 x 16,8 см (ШxВxГ)
- Висота димоходу: приблизно 40 - 75 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 1,40 м
- Вага: приблизно 12 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 247 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 320 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴




