Головні особливості:
-
Практично: поручні знизу для підвішування кухонного посуду
-
Все на виду: перемикається світлодіодне освітлення варильної поверхні
-
Екологічність: клас енергоефективності А
Характеристики:
- витяжка витяжного повітря
- Продуктивність витяжного повітря: 610 м³/год
- Споживана потужність: 165 Вт
- Клас енергоефективності: A
- Клас ефективності освітлення: B
- Клас ефективності відділення жиру: D
- Клас гідродинамічної ефективності: A
- Рівень шуму при роботі: 61 / 69 дБ
- перемикається світлодіодне освітлення (2 х 1,5 Вт)
- алюмінієвий жировий фільтр (знімний, можна мити в посудомийній машині)
- панель керування на передній панелі пристрою
- 3 рівня потужності
- Можливе переведення в режим рециркуляції за допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям
- опціонально доступний фільтр з активованим вугіллям (арт. 10030983)
- включаючи монтажний матеріал із настінними кронштейнами, дюбелями та шурупами
- включаючи витяжний шланг
- Обшивка димоходу з 2 частин (перемички від 40 до 75 см)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 х обшивка димоходу
- 1 х витяжний шланг
- 3 алюмінієві жирові фільтри
- 1 x монтажний набір
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (витяжка без димоходу): приблизно 90 x 28 x 50 см (ШxВxГ).
- Розміри (камін на частину): приблизно 22 x 30 x 17 см (ШxВxГ)
- Розміри витяжного шланга: приблизно 16 x 150 см (ØxL)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 130 см
- Вага: прибл 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 610 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 900 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 280 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 572 ₴






