
Конвекційний обігрівач Klarstein Norderney 1000 Вт 20 м² (10032787) Чорний
4 297 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032787
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Заспокійливе тепло: потужність 500 / 1000 Вт для температур від 15 до 35 °C у приміщеннях до 20 м²
-
500/1000 Вт: висока продуктивність при низькому споживанні
-
Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі: швидкий нагрів, без запаху, без світлового випромінювання та довгий термін служби
-
Сенсорне керування: легке керування та РК-дисплей на передній панелі
-
Розумний термостат: з датчиком температури, захистом від перегріву, датчиком замерзання та датчиком відкритого вікна
-
Гнучка установка: підходить для настінного монтажу або окремого пристрою, включаючи ніжки та монтажний матеріал
-
Розкіш: глянцева скляна панель товщиною 5 мм
-
Тижневий таймер: тижневе планування погодинного ввімкнення та вимкнення
-
Також для ванної кімнати: захист від бризок, клас захисту IP24
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Діапазон температур: 15° - 35°C з кроком 1°C
- Таймер із функцією тижня: можна встановити на 30 хвилин для кожного дня тижня
- LCD сенсорний дисплей
- Відображення кімнатної температури
- два рівня нагріву (500 Вт / 1000 Вт)
- Еко режим
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Введення звуку при натисканні клавіш
- Можливе кріплення на стіну - кріпильний матеріал в комплекті
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 2 x підставка
- 1 х монтажний матеріал (4 х кутники, 6 х дюбелів + гвинт)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 52 x 52 x 24 см (ШxВxГ).
- Розміри (без ніжок): приблизно 52 x 47 x 8 см (ШxВxГ).
- Розміри (обігрівач без скляної панелі): приблизно 46 x 44 x 7 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: приблизно 5,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 297 ₴







