
Конвекторний обігрівач Klarstein Bornholm ECO 2000 Вт білий (10030918) Чорний
6 120 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10030918
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
2000 потужних Вт: для мобільного обігріву житлових кімнат, вологих приміщень і зимових садів
-
Теплі зимові дні: нагрів до 45 °C
-
Рівномірно: конвекція (циркуляція) нагріває все приміщення
-
Швидко нагрівається: завдяки нагрівальному елементу X-Shape
-
Економічний: низьке споживання завдяки режиму ECO
-
До 40 м²: підходить для великих приміщень
-
Водозахист IP24: можлива установка у вологих приміщеннях
Характеристики:
- Вимикач на пристрої та на пульті
- Діапазон температур: 5 - 45 °C з кроком 1 °C
- Таймер: регулюється по годинах до 24 годин
- невидимий РК-дисплей
- Дисплей кімнатної температури
- Два режими нагрівання (1000 Вт / 2000 Вт)
- Еко режим
- блокування від дітей
- захист від перегріву
- Звук введення при натисканні клавіш
- Можливість настінного кріплення - кріпильний матеріал в комплекті
- Живлення: 220-240В; 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- 2 х підлогові ролики
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 83,2 x 40 x 22 см (ШxВxГ)
- Розміри (без ніжок): приблизно 83,2 x 40 x 9,7 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: близько 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 832 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 120 ₴






