Головні особливості:
-
Повна потужність: вільно розміщуваний конвекційний обігрівач з 3 рівнями нагріву на 800, 1200 або 2000 Вт
-
Просте управління: за допомогою сенсорного дисплея безпосередньо на пристрої або зручно за допомогою дистанційного керування
-
Турбонагрівання: передній турбовентилятор з перемиканням для швидкого розподілу тепла
-
Комфортно тепло: безшумна циркуляція тепла по кімнаті завдяки конвекції
-
Засинайте спокійно: автоматичне вимикання завдяки практичному 24-годинному таймеру
-
Готовий до використання в будь-якому місці: автономний пристрій, який легко переміщувати, для гнучкого використання із захистом від перегріву та нахилу
-
Проста елегантність: елегантний дизайн
Характеристики:
- 3 рівня нагріву: 800, 1200 і 2000 Вт
- Термостат: 7 - 35 °C
- Площа приміщення: до 40 м² (залежно від утеплення приміщення)
- функція перемикання вентилятора
- можна використовувати тільки як стоячий пристрій
- захист від перегріву
- Антиперекидний з автовідключенням
- Функція антифризу
- Блок живлення пульт дистанційного керування: 1 x CR 2025 кнопка
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 2 х підставка
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60,5 x 39,5 x 19 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 145 см
- Вага: близько 3,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.45 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий із чорним |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 936 ₴







