Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Приємне тепло: потужне масляне нагрівання для комфортної температури
-
Потужність тепла за бажанням: легке налаштування температури від 7 до 35 °C завдяки цифровому дисплею з сенсорною панеллю та 24-годинним таймером
-
Потужний нагрів: з потужністю 2720 Вт у 3 режимах нагріву - низькому, середньому та високому
-
Швидке нагрівання: 10 нагрівальних ребер можуть забезпечити ефективне та швидке нагрівання
-
Мобільний: легко переміщувати завдяки 4 коліщаткам
Характеристики:
- Теплова потужність: 2720 Вт
- Відповідний розмір приміщення: до 54 м² (залежно від ізоляції)
- 3 режими роботи: низький / середній / високий
- Таймер: включення / вимикання до 24 год
- Діапазон температур: від 7 до 35 °C
- включаючи підлогові ролики для мобільного використання
- Система пам'яті: налаштування зберігаються в режимі очікування
- тумблер
- Функція захисту від замерзання
- Дисплей з °C і °F
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х масляний радіатор
- 2 х підлогові ролики
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри:
- Розміри (без ніжок): приблизно 49,5 x 64 x 12,5 см (ШxВxГ)
- Розміри (з ніжками): приблизно 49,5 x 64 x 24 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 10,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 2720 Вт |
| Потужність обігріву | 2720 Вт |
| Кількість секцій | 10 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 54 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Вага | 10.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 175 ₴









