-5%

Морозивниця компресорна Klarstein Sweet Sundae (10034911) Чорний
21 999 ₴
20 899,05 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 10034911
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Швидко та по-домашньому: легке приготування морозива всього за 40 хвилин
-
Класний вигляд: система подачі як класичне м'яке морозиво
-
Різноманітність смаків: миттєво створює фруктове, молочне та м’яке морозиво
Характеристики:
- Функція постійного охолодження запобігає таненню морозива після приготування
- Відображення часу, що залишився під час роботи
- Холодоагент: ізобутан R600a
- Запобіжник у кришці
- Нековзкі гумові ніжки
- Матеріал перемішувача: пластик
- легке очищення завдяки знімним частинам
- Робоча гучність: менше 60 дБ
- Споживана потужність: 200 Вт
- Заправний отвір у кришці для легкого заповнення інгредієнтів
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х машина для морозива
- 1 x Щітка для чищення
- 1 х Воронка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 28 x 47 x 41,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 123 см
- Вага: приблизно 17,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Морожениця |
| Тип морозивниці | напівавтоматична |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.23 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 899,05 ₴









