Головні особливості:
-
Затишно та тепло: електрична ковдра потужністю 160 Вт
-
Безтурботний сон: таймер від 1 до 12 годин
-
Суперм'який: виготовлений із довговолокнистого плюшу SuperSoft Teddy.
Характеристики:
- велика ковдра з підігрівом
- 6 рівнів нагрівання
- знімна панель керування (вимк., рівні 1/2/3)
- дисплей із підсвіткою
- Плюшева поверхня Тедді
- машинне прання (30 °C, програма для шерсті)
- Таймер: 1-12 годин
- Лінія електроживлення: приблизно 2 метри
Обсяг поставки:
- 1 х ковдра з підігрівом зі знімною панеллю керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 180 х 130 см (ШхД)
- Вага: приблизно 2 кг
- Електроживлення: 220-240В~ ⁇ 50/60 Гц
- Потужність: 160 Вт
- Довжина кабелю: 2 метри
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 180 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | Синій |
| Вага | 2000 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴






