Головні особливості:
-
Чиста різноманітність: прийом із понад 14 000 радіостанцій у всьому світі через WLAN
-
Відтворює все: потужний програвач компакт-дисків відтворює найпоширеніші формати
-
Гнучкість бездротового зв’язку: Bluetooth для потокової передачі зі смартфона, планшета або ПК
-
Усе з першого погляду: 2,4-дюймовий дисплей HCC для яскравого відображення інформації
-
Просто продумано: економить місце на кухонних шафах і полицях
-
Керування програмою: додаткове керування через програму Air Music Control
-
Практичні особливості: з таймером сну та функцією будильника
Характеристики:
- Середньоквадратична потужність: 2 x 2 Вт
- Шифрування WLAN 802.11b/g/n: WEP, WPA, WPA2(PSK), WPS
- Потокове передавання: UPnP, DLNA
- Підтримувані формати файлів: WMA, MP3
- Джерело живлення: 100-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х кухонне радіо
- 1 х блок живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 27,5 x 6,5 x 23 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 0,79 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Інтернет-радіо |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Годинник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 790 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 444 ₴








