Головні особливості:
-
Чисте різноманіття: прийом понад 14 000 радіостанцій по всьому світу через WLAN, DAB+ і FM
-
Повна потужність: потужний звук завдяки 2 x 10 Вт RMS
-
Все на виду: 2,8-дюймовий дисплей HCC для яскравого відображення інформації
Характеристики:
- Роз'єми: вхід AUX (3,5 мм), роз'єм для навушників (3,5 мм)
- Частотний діапазон FM: 87,5 - 108 МГц
- Діапазон частот DAB/DAB+: 174 - 240 МГц
- WLAN 802.11b/g/n Шифрування: WEP, WPA, WPA2(PSK), WPS
- Потокове передавання: UPnP, DLNA
- телескопічна антена
- дистанційне керування
- підтримувані формати файлів: WMA, MP3
- Живлення: 100-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х Інтернет-радіо
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 38 x 15 x 24 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 3,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Інтернет-радіо |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Годинник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 3.1 г |
| Глибина | 240 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 797 ₴








