Головні особливості:
-
Високоефективний: перетворює 98% енергії в тепло
-
Безмежно красива: нагрівальна панель з унікальним безкаркасним дизайном
-
Як сонячні промені: IR ComfortHeat зігріває вас інфрачервоним випромінюванням
Характеристики:
- Потужність: 720 Вт
- Ефективна площа: до 14 м²
- Клас захисту: IP54
- Діапазон температур: 0 - 70 °C
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, без прямого нагріву повітря
- Температура поверхні нагрівальної панелі: від 90 до 130 °C
- із захистом від перегріву
- Можна комбінувати з додатковими панелями для обігріву великих приміщень
- легка збірка
- Мотив: Лісова стежка
- Харчування пульта дистанційного керування: 2 батарейки ААА
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 119,5 x 59,5 x 6 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 190 см
- Вага: прибл 6,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 720 Вт |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 6.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 110 ₴









