Головні особливості:
-
Потужна: міні-піч потужністю 2000 Вт і функцією гриля
-
Загартований: завдяки циркулюючому теплу повітря та регулюванню температури 100-230 °C
-
Просторий: освітлена камера об’ємом 60 літрів, 4 полиці і 4 нагрівальні елементи (по 2 зверху і знизу)
-
Приготування: за допомогою таймера від 0 до 60 хвилин
-
Ось і все: шашлик Rotisserie може надати стравам, приготованим на грилі, соковитість і хрустку рум’яність.
-
Універсальність: гриль, смаження та запікання в одному пристрої
-
У комплект входить усе: решітка для гриля, деко та гриль
-
Потужна: міні-піч потужністю 2000 Вт і функцією гриля
-
Загартований: завдяки циркулюючому теплу повітря та регулюванню температури 100-230 °C
Характеристики:
- Температура: 100-230°C
- велика варильна камера об'ємом 60 л
- Таймер: 0-60 хвилин
- Звуковий сигнал після закінчення таймера
- Контроль функцій: верхній нагрів; нижній нагрів; Верхній і нижній нагрів
- Контролер роботи: рециркуляція; вертел, що обертається; Конвекція + обертовий вертел
- Операційне світло
- Ніжки з гумовими накладками проти ковзання
- Прорізи для витяжного повітря
- Джерело живлення: AC 220-240V, 50/60 Hz
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 х гриль
- 1 х деко
- 1 х захват для дека
- 1 x решітка для гриля
- 1 x захоплення решітки гриля
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 62,6 x 36,8 x 45,4 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 48 x 31,6 x 36,3 см (ШxВxГ).
- Розміри решітки для гриля: прибл. 47,9 x 34,3 см (Ш x Г)
- Розміри дека: прибл. 47,6 x 34,5 см (Ш x Г)
- Довжина кабелю: прибл
- Вага: приблизно 11,8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 60 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 368 мм |
| Ширина | 626 мм |
| Глибина | 454 мм |
| Вага | 11.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 055 ₴









