-5%

Гриль раклет з фондю Klarstein Fonduelette XL 3в1 12 осіб 1650W (10035220)
6 756 ₴
6 418,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035220
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Багатофункціональний гриль: фондю, раклет і гриль потужністю 1650 Вт в одному
-
Поверхня для гриля 3 в 1: універсальний пристрій для вашої кухні
-
Гаряча горщик: включаючи фондюшницю з 6 виделками для сирного, винного або шоколадного фондю
Характеристики:
- Потужність: 1650 Вт
- до 12 осіб
- кам'яна плита з граніту
- Металева пластина для гриля
- Тарілка для крепу з 4 виїмками
- Фондюшниця з тримачем для виделок і 6 виделками
- три нагрівальні елементи з окремими перемикачами
- Антипригарне покриття
- нековзкі гумові ніжки
- Чудові ручки на сковорідках і виделках
- дерев'яна лопатка
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х гриль
- 1 x металева пластина для гриля
- 1 х плита з натурального каменю
- 1 х крепова тарілка
- 1 х тарілка для фондюшниці
- 12 сковорідок для раклет
- 1 х фондюшниця з кришкою
- 6 вилок для фондю
- 12 х дерев'яних шпателів
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (гриль без каструлі): приблизно 59 x 13 x 21 см (ШxВxГ).
- Розміри (на пластину гриля): приблизно 19 x 20 см (ШxГ).
- Розміри (горщик для фондю): приблизно 19 x 9 см (ØxH).
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага (без горщика): приблизно 4 кг
- Вага (з горщиком, без каменю): приблизно 3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 418,20 ₴








