Головні особливості:
-
Карбоновий нагрівальний елемент: практичний та ефективний інфрачервоний обігрівач із технологією IR ComfortHeat потужністю до 2400 Вт
-
Надзвичайно розумний: просте дистанційне керування через з’єднання WiFi за допомогою програми Klarstein для Android або IOS
-
Низький відблиск: інфрачервона трубка з вуглецевого волокна з мінімізованим світловим випромінюванням
Характеристики:
- Вимикач на панелі управління
- підходить для опалення площею до 20 м²
- Виявлення тіла: датчик визначає рух і вмикається або вимикається
- Виявлення OpenWindow : пристрій автоматично вимикається, якщо температура навколишнього середовища падає більш ніж на 3 °C протягом 2 хвилин
- Режим SmartHeating : пристрій автоматично регулює потужність нагріву відповідно до температури навколишнього середовища
- програмований таймер відключення до 24 годин
- Батьківський контроль
- Відображення температури можна перемикати між °C і °F
- Максимальна дальність теплового впливу дистанційного керування: 6 м
- Поступово регульований термостат від 5 до 45 °C
- Корпус: анодований литий алюміній
- висока точність тепловіддачі
- Клас захисту: IP65
- Система легкої установки: заміна ІЧ-трубки можлива приблизно за 5 хвилин
- Термін служби ІЧ-трубки: приблизно 5000 годин роботи
- Підтримувані операційні системи програми: IOS 7+ / Android 4.3+
- Для керування програмою потрібне з’єднання Wi-Fi з пристроями
- легко кріпиться до стіни за допомогою гвинтів і дюбелів, що входять у комплект
- не займає місця, оскільки його можна встановити на висоті не менше 1,80 м
- Інфрачервоне тепло: цілеспрямоване випромінювання тепла людям і предметам, а не навколишньому середовищу
- Можливість настінного або стельового монтажу
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 x настінне кріплення
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 97 x 16 x 8 см (ШxВxГ).
- Мінімальна відстань з боків: 50 см
- Мінімальна відстань до стелі: 50 см
- Мінімальна відстань від землі: 180 см
- Вага: прибл 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 975 ₴










