-5%

Інфрачервоний обігрівач Klarstein Hot Spot Crystal Spotless Smart (10035064)
8 055 ₴
7 652,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035064
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Потужність : завдяки 2 рівням потужності з максимальною потужністю 750 Вт.
-
Як сонячні промені: IR ComfortHeat зігріває вас безпосередньо
Характеристики:
- Потужність: 750 Вт
- Корисна площа: до 15 м² (залежно від утеплення приміщення)
- Клас захисту: IP24
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Діапазон температур: 5 - 40 °C
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, без прямого нагріву повітря
- з замком безпеки від дітей
- Можна комбінувати з додатковими панелями для обігріву великих приміщень
- легка збірка
- мінімальна відстань до землі 55 см
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 59 x 112 x 8 см (ШxВxГ).
- Розміри: з розкладеною вішалкою для рушників приблизно 59 x 112 x 17 см (ШxВxГ).
- Розміри: відстань від рушникосушки до радіатора: приблизно 7,5 см
- Кабель: приблизно 127 см
- Вага: приблизно 19 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання, Захист від вологи |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 750 Вт |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.27 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 652,25 ₴








