-5%

Акустична караоке система Auna Karaboom 100 Sing (10033249)
8 655 ₴
8 222,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033249
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужний звук: колонки 2.1 із загальною потужністю 120 Вт для насолоди від музики
-
Звуки, що наповнюють кімнату: сабвуфер OneSide для надзвичайно насичених басів
-
Бездротовий зв’язок: Bluetooth для передачі музики через смартфон, планшет або ПК
Характеристки:
- Підключення: вхід AUX, роз'єм USB, порт зарядки USB
- Загальна потужність: 120 Вт
- Середньоквадратична потужність: 60 Вт
- Опір динаміка: 8 Ом
- Співвідношення сигнал/шум: 75 дБ
- Живлення: 230 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x колонка
- 2 х мікрофон
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х підставка
- 1 кабель RCA
- 4 х гвинти
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри динаміка: прибл. 17,5 x 94 x 21,5 см (ШxВxГ)
- Розміри основи: приблизно 23,5 x 1,5 x 27 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 6,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підлогова |
| Призначення | Колонна система |
| Потужність | 120 Вт |
| Чутливість | 75 дБ |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 940 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 6.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 222,25 ₴







