Головні особливості:
-
Універсал: духовка з великим резервуаром для води об’ємом 1,4 л і технологією UltraSteam для приготування на пару
-
Верхнє та нижнє нагрівання: технологія нагріву на 360 градусів з максимальною внутрішньою температурою 230 °C
-
Зручне управління: панель управління SenseControl і програмований таймер до 12 годин
Характеристики:
- Потужність: 1900-2200 Вт
- Об'єм варильної камери: 24 л
- Максимальний об'єм бака для води: 1,4 л
- Клас енергоефективності А
- Живлення: 230-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пароварка
- 1 х деко
- 1 х решітка
- 1 рукавичка для духовки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри без ручки: приблизно 52,5 x 44 x 40 см (ВxШxГ).
- Розміри з ручкою: приблизно 52,5 x 44 x 44,5 см (ВxШxГ).
- Внутрішні розміри: приблизно 38,5 x 25,5 x 24 см (ВxШxГ).
- Вага: приблизно 19,5 кг
- Кабель живлення: приблизно 100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм духової шафи | 24 л |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Об'єм | 60 л |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 885 ₴









